IMG_20200424_074856.jpg
"@lovean":https://www.emimino.cz/profil/lovean/ pediatrička ti neříkala, že máš budit nejpozději po 6ti hodinách (od kojení/krmení ke kojení/krmení) na jídlo? Mě malej by byl schopný spát klidne 8-9 hodin, ale máme nakazano budit a kojit po 6ti hodinách.. :think: Marek má 6týdnů váží 4510g a měří 58cm.. je hrozně moc dlouhatánskej a roste jako z vody.. :lol: krásně spinká- přes den moc ne a v noci suprově, takže přesně jak to má být.. trpí šíleně na prdíky, má nádhernej úsměv, krásně drží hlavičku (snad od 2 týdnů) a už i pase koníčky (takovej ten základ). Miluju ho každým dnem víc a víc! :srdce:
- Autor: pantomima
- Vloženo: 30.04.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána