Zpět na web

  • načítám...

20200703_104108.jpg

Ahoj, tak jsem tak v polovine dila :D Je to napinavy. Aktualne mam nejvetsi problem - predem jsem vzala miry, podle tabulky zjistila velikost, vytahla strihy ve spravne velikosti, nastrihala a - zjistena velikost 42 je u sukne silene siroka, takze slozite redukuju na velikost 36-38 ve chvili, kdy uz je sukne narasena :roll: :zed: Taky me teda prudi, ze jsem mohla koupit o hodne min latky a usetrit, ale holt nezkusenost :nevim: :mrgreen:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...