Zpět na web

  • načítám...

2C4D40CE-648F-4EA3-9580-DE8DB613D52D.jpeg

[citace] **"@Janivajan":https://www.emimino.cz/profil/janivajan/** píše: To je bláznivý doktor?!? Přeci se nemůže ptát pacientky 8o pamatuješ si aspoň ty, kolik měřil váček teď naposledy? Abys věděla na další kontrole ty, jestli je to větší nebo ne? Na tak nízké HCG by to přeci odpovídalo. Já byla na utz 5+3 a byl i žloutkový váček, ale HCG dva dny před tím bylo 1392, takže v den utz už cca 3000. Miminko může být prostě mladší a teprve se pořádně ukáže. Ale ten Dr by stál za výměnu. To je divný přístup tohle. "@Dysis1":https://www.emimino.cz/profil/dysis1/ :hug: [/citace] Vůbec mi neřekl kolik měl porové ani podruhé, ale našla jsem si to na netu jak to vypadlo poprvé to bylo ještě menší než jsem našla na netu a podruhé viz foto

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 11.07.20

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...