Zpět na web

  • načítám...

33230D10-E711-4E02-9F00-F652B69D3BB2.jpeg

[citace] **"@Dysis1":https://www.emimino.cz/profil/dysis1/** píše: Anonymní : trošku mě udivuje že doktor se tě ptá zda je to větší.. To přece musí vědět on :lol: chvíli bych počkala a pak možná změnila doktora :lol: mě doktorka už podle svych dlouholetých zkušenosti říká každou návštěvu zda bije správně srdíčko a zda je veliký správně.. Je pravda že ho může zmást ta ovulace. Určitě pak ukáže nejvíce ultrazvuk a držím ti palce ať vše dopadne.. Zkus si udělat test za pár dní jeste :) vlastně krev ti řekne hodně :) [/citace] Tak jsem to nevydržela a je to tam, prostě jsem měla plodné dny, kdy by to člověk asi nečekal :D :srdce:

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 12.07.20

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...