2585133o.jpg
Ahoj všichni, máme koupené nádobí Vivess z Penny (hrnce a pánev). Nejmenší hrnec jsme zkusili dát před měsícem do myčky, celý se sloupal, takže skončil v popelnici. Dnes jsem v jednom z dalších hrnců vařila rýži a hrnec se opět po uvaření začal loupat s tím rozdílem, že když jsem ho umyla, vypadá jako nový, kdežto hrnec z myčky omýt nešel, byly vidět stopy sloupání. Hrnec, ve kterém jsem dnes vařila, byl použit již víckrát, proto nerozumím tomu, že se na některých místech sloupal a předtím ne. Posílám odkaz na hrnce, které mají jinak dobré hodnocení - https://www.penny.cz/vernostni-akce/vivess ... Známým, kteří sadu mají, se toto ještě nestalo. Napadlo mě, jestli by to nemohlo být varnou deskou (digitální), ale to je asi nesmysl. Má s tím prosím někdo zkušenost? A vařili byste v tom hrnci, když momentálně vypadá ok, nebo raději ne? Díky moc za rady :mavam:
- Autor: WerunQa1994
- Vloženo: 17.08.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána