20200821_193522.jpg
Tak dnes jsem byla na kontrole v rizikové poradně a myslela jsem že si nechám potvrdit holčičku, ale mimčo si myslelo něco jiného :D Utz ale dělal poctivěji než na screeningu a rozhodně jsem si to více užila. Podle mens. jsem dnes 16+1 podle screeningu jsem prý 17+0 a podle dnešního měření zase posun na 16+0. Pak má člověk vědět co platí. :zed: Jinak s největší pravděpodobností nebudu rodit přirozeně ale císařem :roll:
- Autor: Lorelay.cz
- Vloženo: 21.08.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána