Zpět na web

  • načítám...

IMG_0682.jpg

Ahoooj :mavam: ¨ mohla bych se k Vám přidat? :) už se nějakou chvilku odhodlávám, ale nebyl moc čas. Jsem na plný úvazek v práci, takže téměř nestíhám :) Dnes jsem 15+6tt, termín mám 17.2.2021. Mám už jednu dcerku z předchozího vztahu, které bude 21.února 6 let, takže možná se i trefíme do stejného termínu a k narozeninám "dostane" miminko :) Na začátku června jsme se brali s manželem a to jsem netušila, že už jsem čerstvě těhotná. Je mi 27, pocházím z kraje Prahy ale čerstvě jsme se přestěhovali na severo-východ mezi Náchod a Trutnov, takže po prvním porodu ve FN Motol to vypadá na porod v Náchodě. Taky už jsem pomalu začala chystat výbavičku, hlavně šít :) připravuju si celý komplet do postýlky, kapsář, mantinely, nebesa, hnízdečko a už mám i fusak do autosedačky a kočárku a zavinovačku a těším se, až budu pokračovat. Látku mám vybranou sice do modra, ale vůbec mi nevadí, když mi v tom bude hajat princezna. Ušila jsem i nějaké oblečení, ale ta výbavička mě baví víc.. jen na to najít víc času :) Posílám malinkého/malinkou z prvního screeningu, který dopadl na 1. Příští pondělí mám rychlou kontrolu a odběr, tak prý zkusíme mrknout na pohlaví. Také už manžel vybral jména, takže uvidíme, kdo se nám nakonec vyklube :) Krásný den všem :*

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...