Zpět na web

  • načítám...

money.jpg

Pekny den vsem vespolek, uz delsi dobou dumam nad jednou veci: Proc v 21. stoleti stale platite hotovosti? Vzdyt pipnuti kartou (mobilem, priveskem) zabere 2 sekundy a v nynejsi korona krizi, je to navic mnohem "bezpecnejsi", nez sahat na zamorene penize :mrgreen:. Prosim vsechny mafiany, kteri si potrebuji vyprat hotovost a individua s hromadou exekuci, kteri nemaji moznost vlastnit ucet, aby se diskuze zdrzeli. A pokud mi budete tvrdit, ze vase vesnicka vecerka karty nebere, tak je to jen chyba maleho tlaku na provozovatele. Doby, kdy se za terminal nekrestansky platilo, jsou davno pryc. Dnes jsou poplatky za jeho provoz totalne zanedbatelne. Vzdyt v Cine i bezdaci uz prijimaji platby kartou. Co by sbirali drobny do kelimku :lol: :lol: :lol:.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...