Zpět na web

  • načítám...

IMG_20201016_140704.jpg

Aboj, pridam se, kdyby vaše náplast vypadala 5 dnů po nalepení takto, resite to nebo to je běžné? Okraje jsou minimálně odlepene a je trochu pokrčená:) děkuji.

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 16.10.20

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...