IMG_20201016_140704.jpg
Aboj, pridam se, kdyby vaše náplast vypadala 5 dnů po nalepení takto, resite to nebo to je běžné? Okraje jsou minimálně odlepene a je trochu pokrčená:) děkuji.
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 16.10.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána