Zpět na web

  • načítám...

Screenshot_20201030-212257.jpg

Holky :see_no_evil: jsem asi úplně blbá ale dneska jsem zvedla malinkému dávku mlecka na 150 ml. Sme na nutrilonu 1 přes den a na nic dávám ten good sleep. No u dávkování 1 dávám 5 odmerek na 150 ml ale u toho good sleep je 135 ml a 4,5 dávky. Všimla jsem si toho až ted. Vadí když to budu dělat tak jak u klasického, tj. 140ml a 5x odměrka.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...