Nutrilon 1 good sleep dávkování

1259
30.10.20 21:27

Nutrilon 1 good sleep dávkování

Holky 🙈 jsem asi úplně blbá ale dneska jsem zvedla malinkému dávku mlecka na 150 ml. Sme na nutrilonu 1 přes den a na nic dávám ten good sleep. No u dávkování 1 dávám 5 odmerek na 150 ml ale u toho good sleep je 135 ml a 4,5 dávky.
Všimla jsem si toho až ted. Vadí když to budu dělat tak jak u klasického, tj. 140ml a 5× odměrka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1259
30.10.20 21:30
@Nikol25559 píše:
Holky 🙈 jsem asi úplně blbá ale dneska jsem zvedla malinkému dávku mlecka na 150 ml. Sme na nutrilonu 1 přes den a na nic dávám ten good sleep. No u dávkování 1 dávám 5 odmerek na 150 ml ale u toho good sleep je 135 ml a 4,5 dávky.
Všimla jsem si toho až ted. Vadí když to budu dělat tak jak u klasického, tj. 150ml a 5× odměrka.

Jde mi jen o to že to není přesně v té tabulce ale poctivě to sedí tak jestli muto muzu dát 😀 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
30.10.20 22:03

Ahoj, Nutrilon používáme od narození a noční dávkuji úplně stejně jako normální - podle mě to tam píšou jako že by měla být dávka menší protože je sytější. Ale jestli nemá prcek břichaboly a vše je ok tak bych mu dávkovala jak jsi zvyklá - hlavně ne méně vody a více mlíka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1259
31.10.20 02:20

@Fairushka ahoj to asi nemáme prdiky máme krásně a denně má taky v plence. Tak super, budu to dělat jak při děním já jsem se zhorzila právě abych mu neudělala zle. Ale tak dala sem dnes v noci opět 120 tj 4 odměrky. A uvidíme. Jako podle krabice nevím jak bych latala přesně půl odměrky. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama