Zpět na web

  • načítám...

B3CA1301-0DF6-4741-AEE4-1466AED38993.jpeg

Holky děkuji za podporu. Dnešní kontrola dopadla dobře. Miminko krásně roste a to krvácení muže být způsobeno tím, ze se deloha ještě nespojila s okolím, nebo tak nějak :roll:. Jinak dnes už jsem 9+6 a stále mě nepředal mému DR a moc se na to ani netvaril. V pondělí bych měla jet na screening do CARu, ale můj Dr mě už ten screening chtěl udělat u něho. No tak jsem z toho teď celá nervózní, ze snad budu mít dva screeningy 8o

  • Autor: Asat
  • Vloženo: 09.11.20

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...