IMG-20201004-WA0000.jpg
"@Svedommi":https://www.emimino.cz/profil/svedommi/ já když měla nízký tlak, tak jsem si vzala hořčík, prý je dobrý ten viz obrázek, že je to lék a ne potravinový doplněk (máma pracuje v lékárně), chce to hodně pít. Při nejhorším si dát kafe, ale to se teď snažím pít jen občas a slabší. Ale moje máma v těhotenství pořád omdlévala a normálně jedno kafe denně pila, protože jinak nežila, a mě to nějak nepoznamenalo ;)
- Autor: Vianka
- Vloženo: 14.11.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána