Zpět na web

  • načítám...

received_184029103350304.jpeg

Osobně v tom problém nevidim. Pokud tam někteří jedinci nebudou ocmrdovat hodinu dvě nebo několikrát za den, dá se to zvládnout. Největší frmol asi bude až budou lidi chodit z práce, to bych do krámu radši ani nešla. Jinak třeba v takovým Polsku mají akorát vymezené hodiny pro důchodce ale i mimo tyto hodiny tam moc lidí nepotkáte. :lol:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...