20201206_145014.jpg
Za cca, 2 týdny mi vyprší záruka u náramku, který mi začal na, ruce jakoby reznout... Máte zkušenosti s reklamací? Uznají to???
- Autor: Janča1212
- Vloženo: 06.12.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Za cca, 2 týdny mi vyprší záruka u náramku, který mi začal na, ruce jakoby reznout... Máte zkušenosti s reklamací? Uznají to???
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána