IMG_20210526_201233.jpg
?? Prosím o radu. Dnes jsem si koupila bezpečnostní řetízek, protože se mi náramek každou chvíli rozepnul. Ať dělám, co dělám, tak se mi po chvíli brzpečák vykroutí z toho závitu a volně se tam klouže, což mě opravdu štve... Slyšela jsem něco o gumičkách. Máte někdo zkušenost? Nebo nějakou jinou radu???
- Autor: Janča1212
- Vloženo: 26.05.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána