IMG_20201026_194008.jpg
Dobrý den, chci se zeptat jestli náhodou nevíte co by to mohlo být za brouka? Jestli to je blecha nebo veš? Štěnice by to být neměla. Díky
- Autor: Lucka249
- Vloženo: 10.12.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Velikost písma:
17.6.21 15:27
Veš to rozhodně není. Podle mě ani štěnice, ale té se to podobá víc než té vši. ![]()
- načítám...
- Zmínit