Zpět na web

  • načítám...

IMG_20201026_194008.jpg

Dobrý den, chci se zeptat jestli náhodou nevíte co by to mohlo být za brouka? Jestli to je blecha nebo veš? Štěnice by to být neměla. Díky

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
243
17.6.21 15:27

Veš to rozhodně není. Podle mě ani štěnice, ale té se to podobá víc než té vši. 8o

  • načítám...
  • Zmínit