Zpět na web

  • načítám...

IMG_20210104_081857.jpg

Ahoj tak se pridavam a doufam, ze tentokrat to vydrzime az do konce... Mam za sebou 2 zamlkla v rijnu 2019 v 10tt a cervnu 2020 v 8tt a dalsi dve SP v breznu a rijnu 2020. Tehotna jsem co ctvrt roku, ale nedokazu projít prvnim trimestrem:pensive: Dnes jsem 16dpo, carka uz krasna, teprve tedy 29 den cyklu, mam krátké cykly, takze mam 4dny zpozdeni... Chtela jsem napsat utrogestan, ale doktor tam neni, takze zas bud a nebo :nevim: brala jsem ho i v predchozich těhotenstvích... Objednana jsem az na 27.1. Zatim anonymne :)

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 04.01.21

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...