IMG_20210104_071009_0.jpg
Ahoj, tak snad neni predcasne se k vam pridavat. Ale doufam, ze vse bude v poradku a budeme mit druhe ditko opet v zari. Budou od sebe 3 roky, kdyz bude vse v nejlepsim poradku v coz doufam :)
- Autor: Lea L
- Vloženo: 04.01.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána