Zpět na web

  • načítám...

20210119_054459.jpg

Ahoj všem :) Je tu semnou někdo ve 20.tt? Nejsem prvorodička a i přesto stále řeším kraviny jako je třeba velikost bříška. Asi proto, že mám s čím srovnávat? Bříško už mám, ráno hned po probuzení není tak velké, ale večer dosahuje obřích rozměrů :D Co mi ale nejde do hlavy je, kde mám to mimčo, když ležím? Přiložím foto. Do poradny jdu v pondělí až po 5 týdnech, tak už je to asi dlouhé a mám strach, že mimčo neroste, nebo já nevím :,( Pohyby ještě necítím, mám placentu vepředu. Děkuji všem, co se semnou podělí o zkušenosti nebo fotečku.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...