Zpět na web

  • načítám...

image.jpg

"@c4lifornia":https://www.emimino.cz/profil/c4lifornia/ Koupila jsem pred vanoci v Tescu, takove frote a jsou super. Vypadaji tedy jako mensi rucnik, ale jsou to fakt uterky. V baleni jsou 3.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...