Zpět na web

  • načítám...

IMG_20210127_083147.jpg

"@nikolkan17":https://www.emimino.cz/profil/nikolkan17/ ahojky, tvoje čárka je nádherná, kez bych měla taky takovou. Mě to dnes přišlo že mi spíš slábne :nevim: žádné dítě ještě nemáme a snažíme se rok, tak se bojím že když už se teď podařilo že MS nakonec přijde, jsem jen 14DPO :nevim: :oops:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...