Zpět na web

  • načítám...

IMG_20210127_081328.jpg

"@chivavinka":https://www.emimino.cz/profil/chivavinka/ a jak máš ty testy daleko od sebe? Pokud jsou od sebe jeden den, tak to ani sílit nemusí. říká se, že sílí obden. Já taky tady několikrát plašila, že čárka nesílí. Těšila jsem se na další den ráno a byla silnější. Fakt mi to taky sílí obden. I když tady teď machruju, plaším denně a zkoumám to pořád :sweat_smile: Na fotce u mě vidíš, že mi to 22.-24.1. taky nesílilo. Taky jsem tady plašila 3 dny :joy: Někdo píše, že na sílení čárky nezáleží. Já si myslím, že záleží. Když mi čárka sílit přestala, o miminko jsem přišla

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...