665011A4-C363-4EC2-A27B-D46512BA0BB4.jpeg
[citace] **"@zrcadlo":https://www.emimino.cz/profil/zrcadlo/** píše: "@berusa.m":https://www.emimino.cz/profil/berusam/ Nemáš nějaký tip jak na květáky? Ty se mi stále nedaří vypěstovat, listy rostou jak zběsilé, ale plod nikde nebo úplně miniaturní, takže úroda fakt nic moc. [/citace] Zkusila jsem jednou koupit jen tak v UniHobby přísady a hodila do skleníku. Roste to jak zběsilé. Květák chce hodně vody a pěstovat zjara. V létě jde rychle do květu. Zkus vydržet. Z těch malinkých růžiček naroste velká.
- Autor: berusa.m
- Vloženo: 28.01.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána