Screenshot_20210227-160228_Samsung Internet.jpg
"@Tereza Z":https://www.emimino.cz/profil/tereza-z/ ono jak někdo píše musí se to správně dávkovat ta aviváž, ne že se nesmí vůbec. Ale to dělá málokdo, většinou riska a doplna :) A je pravda, že tím můžeš mít zanešenou pračku. Aviváž tam zůstává jak se pere na nízké teploty. Zkus čistič pračky nebo i bez a pustit sólo na co nejvíc a dlouho. Může to pomoct :nevim:
- Autor: lu.malaku
- Vloženo: 27.02.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána