stred-paty.jpg
"@PolinkoMaly":https://www.emimino.cz/profil/polinkomaly/ no ale to musis upresnit, jakou ma dite nohu, zalezi na sirce, delce a tvaru prstu, take zda ma vysoky ci nizky nart :nevim: http://zdravenozky.cz/rozdily-ve-tvaru-detske-nohy/ moje 3.dite ma tak sirokou a vysokou nohu, ze obuje jen Béďa obkresli chodidlo a zmer https://www.najdibarefoot.cz/jak-spravne-zmerit-nohu-a-vybrat-vhodnou-obuv
- Autor: Káťa19
- Vloženo: 28.02.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána