Zpět na web

  • načítám...

IMG_20210306_163120.jpg

Ahoj holky, stavíme domeček a vymýšlím uspořádání kuchyně. Který se vám líbí spíš? Vlevo od kuchyně bude obývák. Dveře z kuchyně ven vedou na terasu. Máte nějaké rady či návrhy? Sem s nimi. Moc díky!!!

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...