IMG_20210306_163120.jpg
Ahoj holky, stavíme domeček a vymýšlím uspořádání kuchyně. Který se vám líbí spíš? Vlevo od kuchyně bude obývák. Dveře z kuchyně ven vedou na terasu. Máte nějaké rady či návrhy? Sem s nimi. Moc díky!!!
- Autor: josephina
- Vloženo: 06.03.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána