IMG_20210225_184707.jpg
Za mě se opravdu jdi poradit do kuchyňského studia, my teď byli v Gorenje a strávili tam několik hodin :lol: Tohle je výsledek, opravdu dobře poradili a i návrh byl zdarma :palec: Ale samozřejmě bez podpisu smlouvy ti ho do ruky nedají, i tak bys měla aspoň představu. Omlouvám se za kvalitu fotky, jen jsem to fotila mobilem :oops:
- Autor: Meredit
- Vloženo: 07.03.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána