Zpět na web

  • načítám...

IMG_20210225_184707.jpg

Za mě se opravdu jdi poradit do kuchyňského studia, my teď byli v Gorenje a strávili tam několik hodin :lol: Tohle je výsledek, opravdu dobře poradili a i návrh byl zdarma :palec: Ale samozřejmě bez podpisu smlouvy ti ho do ruky nedají, i tak bys měla aspoň představu. Omlouvám se za kvalitu fotky, jen jsem to fotila mobilem :oops:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...