Zpět na web

  • načítám...

27EB2E14-7934-422C-85C5-BBEC68004979.jpeg

Ahoj holky, Jak se mate? Vsechny vse v poradku? Zadny predcasny porod :pray_tone2:? My konec 30tt a nahore 7,5kg dnes kontrola odhad vaha neco malo pres 1,5 kg a teda zatim se nam damicka neotocila, tak doufam, ze to jeste stihne, cisare fakt nechci. Na MD budu nastupovat 6t pred, se synem jsem sla 8t at si to uziju...posilam foto, teda modelka z ni asi nebude :joy: Vsem hlavne :fingers_crossed: at je vse v poradku:fingers_crossed:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...