IMG-20210621-WA0014.jpg
Ahoj holky, hlasim se vam uz z porodnice :D v nedeli mi rano prdla voda a jelikoz nebyl zadny dalsi nalez a spousta vykricniku kolem (dle doktora),tak sem musela na cisar. takze se to rozhodlo z niceho nic...ta jizva me predtim taky bolela, jenze pokud pry vylozene nepali, je to ok.tak uz se tesim az budeme doma :)
- Autor: Janyyska
- Vloženo: 22.06.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána