Zpět na web

  • načítám...

IMG-20210621-WA0014.jpg

Ahoj holky, hlasim se vam uz z porodnice :D v nedeli mi rano prdla voda a jelikoz nebyl zadny dalsi nalez a spousta vykricniku kolem (dle doktora),tak sem musela na cisar. takze se to rozhodlo z niceho nic...ta jizva me predtim taky bolela, jenze pokud pry vylozene nepali, je to ok.tak uz se tesim az budeme doma :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...