SAVE_20210524_094208.jpg
Ahoj, prosím, poradíte mi, co s takovým bazénem po zimě? Vypustit nebo to spraví chemie a filtrace? Moc děkuju!
- Autor: lumpisek
- Vloženo: 24.05.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Ahoj, prosím, poradíte mi, co s takovým bazénem po zimě? Vypustit nebo to spraví chemie a filtrace? Moc děkuju!
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána