Zpět na web

  • načítám...

860x800x1_1997du5zriv6-bi-0-5l-plech-ledov-aj-s-broskv-orosen.png

[citace] **"@Midaku":https://www.emimino.cz/profil/midaku/** píše: Díky za péči... pijeme téměř vždy jen vodu. Ledový čaj jsem měla naposledy před několika lety, děti ho neměly nikdy. Teď jsem ho prostě uviděla v obchodě a chtěla to po dlouhé době zase ochutnat. Nápisu Birell jsem si nevšimla, je malý a světlý, narozdil od Nápisu ledový čaj... Kubika taky běžně nekupujeme, naposledy asi loni v létě. Diskuze měla být o něčem poněkud jiném... i kdybych to sladký pití do dětí lila po litrech, tak vám do toho nic není. [/citace] A o čem tedy měla diskuze být? O pobavení nad omyly? No, já bych se tím moc nechlubila ani tak, ten nápis fakt není nevýrazný :P

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...