lw9IN3.jpeg
Nemyslíš v podstatě pneumatiku? Jestli jo, tak tě uklidním, že v tom nejsi sama... Cvičím, protahuju se, stravuju se vyváženě, tělo dostává všechno, co má (zkontrolováno odborníkem) a stejně... Prostě mrcha nemizí :zed: A nemizí ani v momentě, kdy mám váhu delší dobu víc než výbornou. Tož si tu stoupnu do řady, jestli někdo s něčím přijde, kdyby to bylo ono :mrgreen:
- Autor: Taka
- Vloženo: 15.06.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána