Zhubnutí podbříšku

Anonymní
15.6.21 11:30

Zhubnutí podbříšku

Ahoj, dobrý den:)
Je mi 21 let, a od puberty jsem dost přibrala, takže jsem se to teď nějaký rok nebo dva snažila dát dolu, a být spokojená, a podařilo se mi to, ale stále se mi nedaří zhubnout podbříšek - takže když nosím něco upnutého, vždy mi tam kouká :D naučila jsem se s ním žít, ale stále bych ho chtěla zmenšit, co se dá. Stravu udržuji, piju převážně vodu či čaje nebo vodu s citrónem, snažím se jíst co nejvíce vyváženě, a pohybu mám díky práci, procházkám a občasnému cvičení doma také dostatek. Jsou na to nějaké triky, anebo podbříšek budu mít furt? Děkuji za odpovědi!

ps. napadlo mě odvodnění, ale upřímně nevím, jak na to :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
17419
15.6.21 11:48

No to záleží na tom, jesti je to tuk a nebo přebytečná kůže.

jinak zkus cviky na srovnání zad a příčné břišní svaly a obecně na břicho břicho, trénuj chůzi ve správném držení těla a okolí pravidelně mazej a masíruj. Dobré držení těla a posílení hlubokých vzpřimovačů i běžných svalů s ledasčím pomůže a mazání a masáž povzbudí kůži, aby se snáze přizpůsobia novému tvaru těla - máš výhodu v tom, že jsi mladá, takže by to mělo jít samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3069
15.6.21 11:55

Zkus hodit fotku, treba to mas jen vsugerovane a prilis se na to zamerujes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 12:05

Jsem hubená, ale spodní břicho prostě mám. Mám vypozorován, že se jednak mění v závislosti na cyklu (po ovulaci je to o dost horší, po ms je břicho naopak celkem pěkně plochá a druhak v závislosti na mojí stravě. Hodně mě „nafukuje“ např. pečivo. Nebude to u tebe podobně? Potom by stačilo vypozorovat, které potraviny to zhoršují.

• Citovat
  • Nahlásit
1149
15.6.21 12:18

Dejte fotku - třeba nějakého člověka z netu, kdo to má - vůbec nevím, co si pod tím představit… Nemáte na mysli místo podbřišku spodní břicho? Na to jsou nějaké cviky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1214
15.6.21 12:42

Nemyslíš v podstatě pneumatiku? Jestli jo, tak tě uklidním, že v tom nejsi sama… Cvičím, protahuju se, stravuju se vyváženě, tělo dostává všechno, co má (zkontrolováno odborníkem) a stejně… Prostě mrcha nemizí :zed: A nemizí ani v momentě, kdy mám váhu delší dobu víc než výbornou. Tož si tu stoupnu do řady, jestli někdo s něčím přijde, kdyby to bylo ono :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1225
15.6.21 13:09

Určitě neuškodí posílit „core“ - vnitřní břišní svaly. Vyloženě tomu třeba obden dát pár minut, nemusíš nějak šíleně cvičit. A snad se to víc stáhne. Podle mě hubneš, ale máš trochu povolené svaly…je to možné. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
994
15.6.21 14:06

Žena by tam údajně nějaký tuk měla mít…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3069
15.6.21 14:29
@meduzka23 píše: Žena by tam údajně nějaký tuk měla mít…

Zalezi ale kolik, ze :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
994
15.6.21 14:32

@Ernais Jooo to rozhodně! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1353
15.6.21 14:55

Tak to já naprosto přesně vím, co zakladatelka myslí. A tak nějak nevím ale co s tím. Nejsem teda znalec na anatomii, cvičení,… ale všimnul jsem si toho, že spousta relativně hubených žen má ten podbřišek vystouplý i když jsou relativně dost hubené. Možná to tak prostě máš dané a nic moc s tím neuděláš. Ale to co píše Ou, nebude na škodu vyzkoušet - potrénovat vnitřní břišní svalstvo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat