Zpět na web

  • načítám...

F9ED9E1E-E6F5-4E61-8F26-250C8921F712.jpeg

Dobrý den, u syna v pokojíčku jsme na okně našli hnízdo asi jsem nevšímavá, ale nevšimla jsem si ho dříve. Shazovat teď určitě nebudeme, ale chci se zeptat, jestli nemá někdo představu kdy mláďata odlétají, abych věděla jak dlouho cca neřešit? Mimochodem, syn má z toho hnízda obrovskou radost :D

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...