Zpět na web

  • načítám...

Centra asistované reprodukce | IUI srpen 2021

"@Bellinka2":https://www.emimino.cz/profil/bellinka2/ A uvolnila ses uplne u toho zakroku? Mne pomohlo trosku jakoby zatlacit smerem na doktora :D nebolelo to nic. Ale v kvetnu jsem byla na steru z delozniho cipku, chtelo se mi u toho docela curat a nemohla jsem se uvolnit a to bolelo teda jak cert a pak jeste asi 3 dny.. Posilam fotku testu Ovitrelle. Dnes je 6 dni od Ovi. Je to od 2.dne. Slabne, ale asi tak jeste 2 dny pocitam, ze bude videt. Planuju testovat maximalne do 11DPO. Pak to uz nebude mit smysl, si myslim. 12 DPO to stejne dostanu :( :,(

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...