Zpět na web

  • načítám...

Centra asistované reprodukce | IUI srpen 2021

"@Cassydissy":https://www.emimino.cz/profil/cassydissy/ "@Simona87b":https://www.emimino.cz/profil/simona87b/ jojo holky, ale tak dvakrát po limitu. Ještě sem narazila na netu, že to může být nějaká ryska. Ale to už sem z toho úplně vedle :mrgreen: Foto dnešního. Krabička je max, ale je to ten livsane. Max ani ťuk. Není to nějak extra vidět, ale normálně na živo, tam prostě něco je. Neříkám, že bůh ví co :mrgreen: ale vzhledem k tomu, že to je po limitu a nic echt, tak počítám, že to neni nic říkající.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...