Školák | Prvňáček - deníček proč?
"@divine woman":https://www.emimino.cz/profil/divine-woman/ Momentálně jsem na rodičáku a prodávám obrazy abych si přilepšila, kdo jste ze středních čech zvu vás do Slaného na říjnovou výstavu :lol: Po rodičáku na půl úvazek chci se zabývat ekologickýma projektama, na což mám ofiko vzdělání a dodělávám si teď ještě Ing. Kdo píše, že nemá tři minuty času, ten kecá, a to já fakt nepíšu. Já píšu, že mám problém to zařadit do života jako další povinnost, protože už tak jich mám dost. A teď už končím své příspěvky protože musím jet do těch ústavů pro ty moje breberky a už se tu právě vracet nebudu..tak :mavam:
- Autor: Pozitivni-obrazy
- Vloženo: 06.09.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána