Snažení | Ket a pocity uhnízdění
Já mela druhy transfer a ten i celkem bolel je pravda ze doktorka se s tím moc neparala :lol: no hned druhy den nepočítáme den transferu sem mela hnedsi flek na spodním prádle a trochu me zabolelo břicho večer trocha krve a pak už nic 14 dpet sem si udělala test přikládán foto a byl pozitivní na krvi sem byla ten den a bylo 620 hCG takže u nás to bylo zahnizdovani mimiska a ted jedu 24.9 na ultrazvuk tak snad bude vše v pořádku jinak doporučují se tolik ne hlídat a moc na to nemyslet jako já a bude to dobře držím palecky
- Autor: Alexkisss
- Vloženo: 13.09.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána