Zpět na web

  • načítám...

Snažení | Ket a pocity uhnízdění

Já mela druhy transfer a ten i celkem bolel je pravda ze doktorka se s tím moc neparala :lol: no hned druhy den nepočítáme den transferu sem mela hnedsi flek na spodním prádle a trochu me zabolelo břicho večer trocha krve a pak už nic 14 dpet sem si udělala test přikládán foto a byl pozitivní na krvi sem byla ten den a bylo 620 hCG takže u nás to bylo zahnizdovani mimiska a ted jedu 24.9 na ultrazvuk tak snad bude vše v pořádku jinak doporučují se tolik ne hlídat a moc na to nemyslet jako já a bude to dobře držím palecky

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...