Zpět na web

  • načítám...

Dárky, oslavy a svatby | Předražený dort, nebo jsem mimo?

"@nuklear90":https://www.emimino.cz/profil/nuklear90/ Upec korpus, trosku ho nazdob. Kup na to plastove figurky, se kterymi si pak dite muze hrat. Svicky si sfoukne a bude z toho mit zazitek uplne stejny. Pokud pect neumis, kup medovnik, ktery doma dozdobis. Ja tak rok co rok pekla dort a zdobila ho figurkama. Ke 4. narozeninam to byl Ctyrlistek (u kazde figurky svicka), dalsi rok Blesk McQueen s Burakem, pozdeji pak treba SpongeBob se svymi kamarady. Rodina to vzdy ocenila :mrgreen:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...