Dárky, oslavy a svatby | Předražený dort, nebo jsem mimo?
"@megginka300":https://www.emimino.cz/profil/megginka300/ uplne nevim, co nevis :lol: deti dorty maji vzdycky :) ale 1000-1200 je max co za to dame:) treba takhle vypadal dort ke tretim narozkam dcery :) samozrejme jejich radost je super, ale vsechno ma svy hranice :) a kazdej je ma jinde, no
- Autor: Euforia
- Vloženo: 25.09.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána