Zpět na web

  • načítám...

Dárky, oslavy a svatby | Předražený dort, nebo jsem mimo?

"@Kolicek95":https://www.emimino.cz/profil/kolicek95/ Po této zkušenosti zkusím upéct dort doma sama. Bez zkušeností úplně nejsem, pomůcky mám, tak uvidíme. :lol: Spíš mě dostalo, jak mi napsali, že náš svatební dort nebyl od nich a je to ten nejlevnější. Přitom ho mají na svých internetových stránkách. :zed:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...