Zpět na web

  • načítám...

Dárky, oslavy a svatby | Předražený dort, nebo jsem mimo?

My si nechali ted nedavno delat dva dorty, asi 16 porci to myslim melo byt, staly kolem 2,5. Ale ja sem na tohle marna, ceny sem nesrovnavala. A objednaval sem jen po telefonu, bez zalohy a nejake predbezne ceny. Chutove byly vyborny

  • Autor: Baba
  • Vloženo: 27.09.21

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...