Zpět na web

  • načítám...

Pro pobavení | Rozdíly v řeči

"@Kelsey":https://www.emimino.cz/profil/kelsey/ Uz jsi volala te doktorce? Uz sedis nekde v cukrarne!? :laughing: :laughing: Edit: A mrzi me, ze jsem ti vcera neposlala tuto fotku :jazyk: *Příspěvek upraven 25.10.21 v 09:59*

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...