Miminko | Lehátko se nevejde do vaničky
Bez lehátka to jde taky úplně v pohodě. Oni ti ukážou, jak mimco chytit, aby nemělo šanci ti vyklouznout. Já nejdřív koupala malou v takovým malým nafukovacím bazénku s takovým nafouklým výstupkem, o který se to mimco opřelo a nemohlo sklouznout. Než jsem sehnala vaničku se špuntem. (Sprchový kout a nechtěla jsem to složitě vylivat.) Něco takovýho, ale menší.
- Autor: Kamkam
- Vloženo: 26.10.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána