Vše kolem spaní... | Postel do dětského pokojíčku
Mame tuto z ikea. Je to klasika 90/200 a ma vysouvaci na koleckach pristylku 90/200 kdykoliv je potreba prijdu a spim s dcerou. Ze zacatku jsem to nechala vysunute pro pripad ze by spadla nez si zvykla na velkou postel.
- Autor: Elzaaa
- Vloženo: 22.11.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána