Snažení | Snažilky 2022
"@Danny113":https://www.emimino.cz/profil/danny113/ Ja bych řekla, že vlítnout na to můžete ;) sice mu ještě malinko chybí, ale pozitivní může být klidně třeba v 9 večer a nebo bude ještě pozitivní zítra. Určitě to pojistete a zítra zkus další test, když už bude slabý, brala bych ten dnešní jako pozitivní. Může být ale klidně pozitivní ještě zítra. Já měla teď v prosinci pozitivní testy dokonce 3 dny (foto) :mrgreen: Ale každá jsme jiná a někdy vzroste lh jen na pár hodin ;) každopádně se ovulace blíží a spermijky si na vajíčko počkají i několik dní :palec: držím palce, ať za 14 dní najdeš takové čárky i na TT :srdce:
- Autor: bacova.mi
- Vloženo: 30.12.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána