Zpět na web

  • načítám...

Snažení | Snažilky 2022

Ahoj holky tak už jsme objednání do CAR snažíme se teprve půl roku, ale dělají se mi opakovaně cysty na vajecnikach a ms mám tak co 2 měsíce, objednali nás už na příští týden ale to mě vychází zrovna dobrat utrogestan takže bych měla mít zrovna ms. Vadí to? A co nás čeká kdo má zkušenosti? Přítelovi se tam moc nechce má fobii z lékařů, ach jo :? Nejraději bych tam šla na první konzultaci sama, před nim se budu stydět mluvit o svých problémech, přijdu si hrozně, že je to moje chyba s vaječníky.. Dnes jsem zkoušela ráno TT a sněhobílo pošlu i graf, ale žádný zázrak asi čekat nemám? Přijde mi jestli nemohla být ovulace až 24.12? Doberu posledních par utrogestanu, poslední si mam vzít 5.1 a měla by přijít MS asi do CARU máme jít 7.1 … :roll:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...