Snažení | Proběhla ovulace? 18 DC
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda proběhla ovulace. Ovulační testy jsem prováděla poprvé, takže se moc nevyznám a nemám zkušenosti. Poslední ms 3.2.-6.2. Začínala jsem testovat později. 15 DC první test, jsem udělala z první ranní moči až potom jsem četla že by se neměl dělat z první takže jsem zkusila udělat během dne další dva. 16 DC jsem vynechala kvůli moji hlavě děravé :rofl: Dnes 18 DC úplně poslední test. Moc děkuji za rady :rofl:
- Autor: Kaca201
- Vloženo: 20.02.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána