Vše možné | Squirt nebo moč?
[citace] **"@barboramerk":https://www.emimino.cz/profil/barboramerk/** píše: Je to moč, nic víc. :lol: [/citace] [citace] **"@Anonymous20":https://www.emimino.cz/profil/anonymous20/** píše: No jako ano, vlastně je to moč, jen to nezapáchá a není to tak žlutý, je tam víc něčeho, co v moči není, už nevím čeho, moc si to nepamatuju :) [/citace] Tohle už se řešilo roky. :mrgreen: Prakticky okolo celé močové trubice jsou žlázy, které při dráždění zvýší výrazně aktivitu - často se jim říká ženská prostata - a jsou celkem objemné. Protože ústí do močové trubice, tak se pochopitelně taky tudy vyprázdní, což žena může špatně rozlišit od úniku moči. Dělal se dokonce chemický rozbor a opravdu je tekutina odlišná od moči. Ale, když to má "stát za to", tak se partnerka případnému úniku nesmí bránit. :D Při silném orgasmu proto opravdu může něco moči uniknout. V základu to tedy není moč, ale těžko se to pocitově odliší a jednak při tom opravdu trocha moči uniknout může. 8)
- Autor: M_Vladim
- Vloženo: 29.03.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána